Osma VŠB

Sprinty v Otrokovicích 5.10.2013

Nová generace skifařů VSK VŠB-TU Ostrava si vedla nad očekávání dobře !

Na jezero Štěrkoviště do Otrokovic se sjela celá řada veslařských oddílů v Moravy a Čech na jednu z posledních regat sezony 2013.
Mezi nimi byl i náš vysokoškolský veslařský oddíl VSK VŠB-TU Ostrava, který si testoval nové posádky na příští sezonu. Výborně si vedl nový dvojskif mužů Žídek, Blatný, který se umístil na 5.místě. Skifaři Hönig a Blatný vybojovali ve finále mužů 4., resp. 5.místo, bez malých taktických chyb to mohlo být ještě lepší umístění. Ve skifumužů MASTERS se představili dva matadoři Uvíra a Žídek - oba byli na bedně - zvítězil Žídek a na 3.místě skončil Uvíra.
Věřmě, že příští rok na vodě začne podobně , nyní čeká veslaře přechod na zimní veslování na trenažérech a první závody v Přerově (16.11. Český pohár I.kolo).