Osma VŠB

Výsledky 21. přeboru VŠB-TU Ostrava

Výsledková listina 21.otevřeného Přeboru VŠB-TU

 


 

     
  Vlož. Závody mádeže      

Pořadí

jméno

kat.

oddíl, klub

 Čas (min)
 
 

1 000 metrů

     

1.

Duží Václav

žcim

VK Perun Ostrava

04:40.7
 
         

1.

Zubík Martin

žcis

VK Perun Ostrava

 03:55.0
 

2.

Nos Kristián

žcis

VK Perun Ostrava

 04:13.5
 
         

1.

Sivková Eliška

žkys

VK Perun Ostrava

 04:28.3
 
         
         
 

2 000 metrů

     

1.

Pěnkava Dan

žcis

VK Perun Ostrava

 08:02.3
 
         

1.

Dostálová Veronika

jky

VK Perun Ostrava

 08:16.9
 
         

1.

Kučera Jakub

dci

VK Perun Ostrava

 07:29.7
 

2.

Solich Filip

dci

VK Perun Ostrava

 08:33.0
 
         
         
 

přihlášeno celkem 8 závodníků

     
         
         
 

Muži zaměstnanci VŠB-TUO

     
         
 

2 000 m

     
         
 

Žídek Jiří

 

KTVS-713

  Čas (min)
         
 

1 přihláška - závod

ZRUŠEN !

   
         
         
 

Ženy zaměstnamci VŠB-TUO

     
         
 

2 000 m

     
         
 

0 přihlášek - závod

ZRUŠEN !

   
         
         
 

Ženy LV (do 61 kg)

     
 

2 000 m

     

Pořadí

Jméno

 

Oddíl, klub

  Čas (min)
         

1.

Vávrová Šárka

 

FEI 1.

08:14.7
 

2.

Veličková Markéta

 

X-air Ostrava

08:30.9
 

3.

Záblacká Lucie

 

EKF 1.

09:04.4
 

4.

Prchlíková Kamila

 

EKF 1.

09:06.8
 

5.

Materová Hana

 

SK Jiří Team

09:20.2
 
         
 

přihlášeno 6 závodnic

     
         
         
         
 

Ženy

     
 

2 000 m

     

Pořadí

Jméno

 

Oddíl, klub

  Čas (min)
         

1.

Kučerová Martina

 

FBI 1.

 08:17.0
 

2.

Valášková Martina

 

EKF 1.

 09:18.5
 

3.

Hermanová Kamila

 

FMMI 2.

 09:41.0
 
         
 

přihlášeny 3 závodnice

     
         
         
 

Muži LV (do 75 kg)

     
 

2 000m

     

Pořadí

Jméno

 

Oddíl, klub

  Čas (min)
         

1.

Gorzolka Petr

 

VSK VŠB-TUO, lyž.b.

 07:03.0
 

2.

Škoda Kristián

 

VUT Brno, FA

 07:03.6
 

3.

Blatný Alexandr

 

VSK VŠB-TUO, vesl.

 07:24.2
 

4.

Pospíšil Petr

 

VSK VŠB-TUO,vesl.

 07:25.0
 

5.

Lichnovský Jakub

 

HGF 2.N

 07:29.8
 

6.

Jančík Aleš

 

EKF 1.

 07:36.9
 

7.

Chrascina Václav

 

FS 1.

 07:53.2
 

8.

Pavlát Martin

 

EKF 1.

 07:58.2
 

9.

Faksa Jindřich

 

EKF 1.

 07:59.4
 

10.

Oleják Vítězslav

 

Hlubina

 08:01.4
 

11.

Bílý Tomáš

 

FAST 1.

 08:02.0
 

12.

Wladyko Radoslaw

 

Raciborz, PL

 08:11.9
 
         
         
 

přihlášeno 15 závodníků

     
         
         
         
         
 

Muži

     
 

2 000 m

     

Pořadí

Jméno

 

Oddíl, klub

 Čas (min)
         

1.

Hönig Marek

 

VSK VŠB-TUO, vesl.

 06:19.4
 

2.

Stejskal Dalibor

 

VSK VŠB-TUO, vesl.

 06:23.1
 

3.

Oulehla Martin

 

VK Perun Ostrava

 06:26.0
 

4.

Jalůvka Petr

 

SK Jiří Team

 06:33.4
 

5.

Tomašík Martin

 

VSK VŠB-TUO,vesl.

 06:34.8
 

6.

Luzar Leo

 

FMMI 3.

 06:36.0
 

7.

Slabý Kryštof

 

FAST 1.

 06:58.0
 

8.

Šnajdr Adam

 

FBI 2.

 07:02.0
 

9.

Uvíra Martin

 

VSK VŠB-TU,vesl.

 07:11.2
 

10.

Hynčica Libor

 

FS 1.

 07:18.3
 

11.

Kolínek Jan

 

FAST 1.

 07:37.8
 

12.

Čeřenský Lukáš

 

FEI 1.

 08:08.1
 

13.

Berka Michal

 

FAST 1.

 08:14.1
 

14.

Suda Petr

 

FEI 1.

 08:39.0
 
         
 

přihlášeno 24 závodníků