Osma VŠB
1-10 | » 11-20 « | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-96

MS MASTERS 2015, Belgie, Hazewinkel

Veslaři MASTERS, absolventi VŠB-TUO, úspěšně zvládli MS v Belgii! ...číst dále

Mistrovství ČR MASTERS 2015, Třeboň

Tři medaile letos vezou z rybníku Svět veslaři VŠB-TU Ostrava! ...číst dále

Mistrovství Moravy 2015

Osma VŠB-TU Ostrava startovala poprvé v historii na vrcholné moravské regatě - Mistrovství Moravy! ...číst dále

Univerzitní Primátorky 2015

Osmiveslice VŠB-TU Ostrava postoupila opět do finále B, ale soupeři byli letos hodně rychlí... ...číst dále

Odra River Cup 2015 Wroclaw

Skvělé vystoupení osmy VŠB-TU Ostrava na mezinárodní univerzitní regatě v polské Wroclawi! ...číst dále

Sportovní den VŠB-TUO 2015 se vydařil!

Veslařům vyšlo počasí a mohli si vyzkoušet jízdu na gigové čtyřce s korm. nebo na skifu, pokročilí absolvovali závod "Okolo ostrova" na 3 000m na skifu! ...číst dále

Jarní regata Brno

Jarní regata se letos jela spíše v zimních podmínkách, chlad a vlny veslařům závody hodně znepříjemnily ... ...číst dále

Aprílový start osmy VŠB-TUO !

Veslaři VŠB-TUO již byli nažhaveni na první trénink na osmě v nové sezoně, ale počasí bylo zásadně proti! ...číst dále

Vstup do nové sezony byl v Praze úspěšný!

Marek Hönig vybojoval bronzovou medaili na Akademickém mistrovství ČR 2015 na dlouhé trati v Praze na Vltavě! ...číst dále

Mezinárodní mistrovství ČR 2015 na trenažéru

V sobotu 14.2.2015 veslař VSK VŠB-TU Ostrava Martin Tomašík vybojoval v Olomouci poprvé v kariéře titul mezinárodního mistra ČR na trenažéru v kat.muži MASTERS 30-39 let ! Uzavřel tak hattrick letošních zimních triumfů - MM Slovenska, ČP Neratovice a nyní i MM ČR! ...číst dále