Osma VŠB
1-10 | 11-20 | 21-30 | » 31-40 « | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-96

Mistrovství Moravy 2014

Na brněnské přehradě se 14.-15.6.konalo mistrovství Moravy ve veslování a veslaři VŠB-TUO vybojovali dvě třetí místa a k tomu další finálová umístění. ...číst dále

Univerzitní Primátorky 2014

Osma VŠB-TU Ostrava startovala na 4.ročníku Univerzitních Primátorek poprvé na vlastní lodi a obsadila celkově 6.místo. ...číst dále

Úspěch v Hodoníně

Veslaři VŠB-TUO vyjeli neplánovaně na další regatu a ani tam nebyli bez úspěchu! ...číst dále

Ostraváci sportují na báňské !

Třicítka veslařských nadšenců veslovala na trenažéru na VŠB-TU Ostrava!!! ...číst dále

Konkurz na post KORMIDELNÍKA !!!

Hledá se kormidelník osmy VŠB-TU Ostrava ! ...číst dále

Osma VŠB-TU Ostrava startovala v Praze

Jako jediná mimopražská posádka jela osma VŠB-TUO závod na AM ČR 2014 v Praze na Vltavě! ...číst dále

Regata Okolo ostrova 2014

V rámci Sportovního dne VŠB-TU Ostrava uspořádal na hlučínské Štěrkovně veslařský oddíl tradiční regatu "Okolo ostrova", které se zúčastnili nováčci i pokročilí. ...číst dále

Tři závody - tři vítězství v Brně!!!

V úvodu nové sezony se veslařům VSK VŠB-TU Ostrava výjimečně daří! Po vítězství v Passau na trati 5,5 km před dvěma týdny dokázali ostravští akademici proměnit na tradiční brněnské Jarní regatě-Memoriálu Zdeňka Babáka ve vítězství všechny závody, do kterých byli přihlášeni! ...číst dále

Vítězství párové čtyřky na úvod sezony 2014!

Párová čtyřka Stejskal, Tomašík, Uvíra a Endel zvítězila na regatě INN RIVER RACE v Passau v kategorii MMA na trati 5,5 km! ...číst dále